Relacja z 5 konferencji Colloqiua Lubuskie

zwłaszcza w prasie katolickiej

"Siostra gorzowskiej katedry odżywa...Trwają prace, by średniowieczny kościół z Ośna Lubuskiego zachował się dla kolejnych pokoleń...."

Tak rozpoczyna się artykuł Katarzyny Buganik w elektronicznej wersji wydania Gościa Niedzielnego Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej o trwających pracach przy kościele parafialnym oraz o zakończonej sesji naukowej.

Na stronie dostępna jest też galeria z tej sesji. Podobna publikacja znajduje się też w papierowej wersji wydania tygodnika. Całość tekstu dostepna tutaj...  zaś zdjęcia tutaj.

Dodaję też ska wersji papierowej:

Podobna publikacja znajduje się w wersji papierowej wydania Aspektów - tj. Zielonogórsko-Gorzowskiej edycji tygodnika Niedziela. Z racji braku artykułu w wersji elektronicznej skan ponizej:

Radachów 2022

VIII ETAP REMONTU

VII ETAP REMONTU

VI ETAP REMONTU

V ETAP REMONTU

IV ETAP REMONTU

III ETAP REMONTU

II ETAP REMONTU

I ETAP REMONTU

Piątek, Wielki Tydzień
Wielki Piątek Męki Pańskiej

piątek,

(89. dzień roku)

Blok reklamowy

• Telewizja Trwam
  • Pozdrawiam uczestników pielgrzymki...którzy modlą się za Ojczyznę...i o wolność słowa - pp.Benedykt XVI

• Radio Maryja
  • Ja Panu Bogu codziennie dziękuję, że jest w Polsce takie radio i że się nazywa Radio Maryja - św.Jan Paweł II

• Nasz Dziennik
  • Istotne źródło informacji o Polsce i Kościele oraz świecie.

Liczba wyświetleń strony: